LatvianRussianEnglish (United Kingdom)
PDF Drukāt E-pasts

Mūsu misija
Mūsu mērķis ir kļūt par pirmās izvēles grāmatvedības kompāniju mūsu klientiem, par labāko darbavietu mūsu darbiniekiem un par vienu no vadošiem ekspertiem grāmatvedības sektorā, pateicoties sniedzamo pakalpojumu pilnveidošanai un attīstībai, darbinieku personīgās un profesionālās kompetences attīstības atbalstam, jauno tendenču izsekošanai un inovatīvo tehnoloģiju ieviešanai mūsu darbā.

Mūsu vīzija
Mēs tiecamies kļūt par cienīgo partneri un ekspertu grāmatvedības uzskaites jomā un apkalpot klientu daudz labāk, nekā no mums tiks gaidīts.

Mūsu vērtības
Mūsu organizācija ir orientēta uz klientu, mēs palīdzam ar mūsu pakalpojumiem palielināt klienta biznesa pievienoto vērtību.

Mēs atbalstam mūsu komandas personīgo un profesionālo attīstību, lai nodrošinātu mūsu klientiem augsta līmeņa pakalpojumus, kā arī ieviešam jaunas tehnoloģijas, kuras ļauj optimizēt mūsu un klientu procesus un izmaksas.

Mēs esam pilnībā atbildīgi par paveikto darbu, pastāvīgi meklējam efektīvus risinājumus katra klienta biznesa cikla uzlabošanai. Mēs augsti vērtējam mūsu darbinieku iniciatīvu un radošu pieeju darbam. Darbu pildām godīgi, ievērojot profesionālās ētikas normās.

Mēs attiecamies viens pret otru un pret mūsu klientiem tā, kā mēs gribētu, lai mūsu kolēģi un klienti attiektos pret katru no mums personīgi, augsti vērtējam mūsu klientu uzticību un ceram to attaisnot.

 
pvc logi Rīgā